top of page

Groupe de passionnés

Public·134 membres

[[shikoni drejtpërdrejt!]] Skënderbeu Turbina Cerrik shiko live 06.12.2023


Skenderbeu. Partizani. 1. 0. 01.10. W. Show more matches. Scheduled. ALBANIAAlbanian Cup. Skenderbeu. Turbina Cerrik. FRO. 06.12. 16:00. ALBANIASuperliga.


FK Skenderbeu Korce vs KF Turbina Cerrik Watch now live without ads! Verified Legal Live Stream. *To watch, you must have a funded account or a placed ... KF Skenderbeu Korce vs Turbina Cerrik H2H Since 2022 the team of KF Skenderbeu Korce and the team of Turbina Cerrik had total of 2 games among which there were 2 victories of KF Skenderbeu Korce, 0 ties ... Kjo teori e FSHF-së ka dështuar tashmë, aq sa e ka futur futbollin shqiptar në një spirale të rrezikshme duke e çuar besueshmërinë e tij në pikën më të ulët të historisë së tij. “Dyshojmë se dy ndeshjet mund të jenë shitur nga vetë zoti Duka”– thuhej në letrën e Pangos drejtuar UEFA-s. “Ekzistojnë të gjitha faktet për manipulimin, por ato do të bëhen publike në kohën e përshtatshme, pasi nuk mund të rrezikojmë të komprometojmë hetimet”. Të gjithe e dimë rrugën që ndoqi A. Duka për ti mbyllur gojën Sali Berishes!!! -Ish trajneri i skuadrës Kombëtare, Sh. Rreli përshëndet deklaratën: “Dëgjova me vëmendje deklaratën e kryeministrit dhe jam i kënaqur nga ajo që tha, sepse në fund të fundit ky është një fakt që shpeshherë nuk e pohojmë në Shqipëri. Turbina Cerrik. Watch online. 6 December 2023. Watch the online video broadcast of the match Skenderbeu - Turbina Cerrik. There are several sources to choose from for viewing with different quality. Egnatia R vs Turbina Cerrik Livescore and Live Video If you are unable to watch the live broadcast on this page it probably means Skenderbeu on 27th of September, 1-1 against Turbina Cerrik on 22nd of ... Skënderbeu (21/06/2015) 2. NK Dinamo Zagreb vs. Skënderbeu (25/08/2015) 3. Sporting Clube de Portugal vs. Skënderbeu (22/10/2015) 4. Skënderbeu vs. FC Lokomotiv Moskva (10/12/2015) 5. Neftçi PKF (23/07/2013) 6. FC Shakther Karagandy vs. Skënderbeu (30/07/2013) 7. FC Shakther Karagandy (06/08/2013) 8. Dinamo Tirana (13/11/2010) 9. Teuta vs. Skënderbeu (08/12/2010) 10. Shkumbini (12/12/2010) 11. (((tv drejtpërdrejt!! ))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej 1 tet 2023 — 2022 00:00 Shkoder KF Vllaznia – KS Kastrioti Java[TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023 s Partizani Tirana drejtpërdrejt... 2002-2003 -Dinamo-Brondbi 0-4 2003-2004 -Vllaznia-Dandi 0-2 -Partizani-Birkikara 4-2 -Dinamo-Lokeren 0-4 2004-2005 -Dinamo-Otelul Galati: 1-8 -Partizani-Hapoel Bnei Sakhnin: 1-6 në total 2005-2006 -Ekranas-Elbasani 3-0 2007-2008 -Bezhanija-Besa 2-2 -Besa-Liteks Loveç 0-3 -Slaven Belupo-Teuta 6-2 2009-2010 -Stabaek- Tirana 4-0 -Rapid Vien-Vllaznia 8-0 (në total) -Rapid Vien – Vllaznia 5-0 -Vllaznia- Rapid Vien 0-3 Per rastin e “Dinamos” kundër Brondby (sezoni 2002/03) A. Skenderbeu vs KF Turbina Cerrik Live Scores Your live football score for Skenderbeu vs KF Turbina Cerrik in the Cup from LiveScores.com, covering football, cricket, tennis, basketball and hockey ... Duka deklaroi se do ta denonconte këtë rast në prokurori… dhe rezultati ishte kundërpërgjigja që i bëri Presidenti Dinamos, Delijorgji, duke e akuzuar Dukën për shitje të ndeshjeve të Kombëtares. -“Futbolli ne Shqipëri nuk u përket më tifozëve”, kjo është përmbledhja e asaj që Zyra për Mbrojtjen e Qytetarëve deklaroi dje me anë të drejtorit të saj, Aldo Shala. Gjithçka i referohet dyshimeve për trukime të ndeshjeve nga ana e klubeve shqiptare, si edhe investimeve të errëta në futbollin shqiptar. Kjo kombëtare i përket krimit të organizuar dhe mafies (Berat Buzhala – Tema 11/10/2013) “Duke qenë Armando Duka në krye të federatës, do të mbesin për jetë e mot të pandriçuara akuzat e shumë djemve shqiptarë që luajnë jashtë vendit se sekserët e Dukes u kanë kërkuar shuma të mëdha të eurove nëse ata dëshirojnë të luajnë për këtë far kombëtare të turpit. (Jetoni-) Teuta Durrës Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2 25 maj 2023 — Please visit http://old. Tribuna. ((Transmetim i drejtpërdrejtë!! )) Partizani Tirana Kastrioti [[FUTBOLLI>>]... [Jetoni! ] Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 08/10 8 tet 2023 — (SOT#) Tirana Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live 30 prill 20[[[SHIKO ONLINE! ]>>>]] Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt 10((SHIKONI DREJTPËRDREJT>... Dhjetor 2007 – Nuk ka kaluar aspak në heshtje çështja “Kombëtarja”. Ajo që ndodhi me përfaqësuesen ishte një turp dhe degjenerim…Besoj se ekziston potenciali si nga ana e shtetit, komunitetit futbollistik dhe FSHF për t’i rikthyer dinjitetin”. KF Laçi (21/03/2012) 23. Dajti Kamza vs. Skënderbeu (26/03/2012) 24. KS Vllaznia (25/04/2012) 25. KS Vllaznia vs. Skënderbeu (24/08/2012) 26. KF Laçi (24/09/2012) 27. KS Shkumbini vs. Skënderbeu (08/12/2012) 28. Ghanaian forward Sumaila Abubakari scores brace and 23 pri 2023 — Ghanaian international Sumaila Abubakari emerged as the hero for Skenderbeu in their emphatic victory over Turbina Cerrik in the Albanian ... Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik live score,prediction() Where to watch Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik online?AiScore provides Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik(2023/12/06) live score tracker,h2h,prediction ... Kryeministri Sali Berisha ka qenë i pari që ka kërkuar të hetohet Kombëtarja kuqezi. Sipas tij, “ekziston një klan mafioz në Kombëtare, që shkel flamurin shqiptar”. Berisha e cilësoi situatën tejet dramatike dhe kërkoi një ndërhyrje emergjente, për të evituar këtë turp që i bëhet kombit shqiptar. Kreu i qeverisë kërkoi me insistim që përgjegjësit të vihen para drejtësisë”. Ministri i Kulturës e Sporteve, Ylli Pango, akuzoi në mënyrë të drejtpërdrejtë presidentin e FSHF-së se mund t’i kishte shitur ai ndeshjet. KF Tirana vs. Skënderbeu (03/02/2011) 12. KS Kastrioti vs. Skënderbeu (06/02/2011) 13. KS Dinamo Tirana vs. Skënderbeu (25/02/2011) 14. Bylis Ballsh (07/03/2011) 15. Skënderbeu (15/04/2011) 16. KF Laçi (20/04/2011) 17. KS Kastrioti (26/10/2011) 18, Skënderbeu vs. Bylis Ballsh (05/12/2011) 19. KF Laçi vs. Skënderbeu (04/02/2012) 20. KS Pogradeci (08/02/2012) 21. KS Vllaznia (07/03/2012) 22. KS Kukesi (15/12/2012) 29KS Kastrioti vs. Skënderbeu (19/12/2012) 30. KS Kastrioti (04/02/2013) 31. Apolonia Fier vs. Skënderbeu (17/02/2013) 32. Skënderbeu (20/02/2013) 33. Skënderbeu (01/03/2013) 34. KS Kukesi vs. Skënderbeu (06/03/2013) 35. KS Kastrioti (12/03/2014) 36. KS Kukesi (30/04/2014) 37. FK Partizani vs. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Erzeni Skënderbeu [SHIKO TV***] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt 30. Skënderbeu (08/12/2012)28. KS Kukesi (15/12/2012)29KS Kastrioti vs. Skënderbeu (19... Crusaders FC vs. [[SHIKONI DREJTPËRDREJT<<<]] Kastrioti_Kruje Shkumbini drejtNë raport janë përmendur edhe emrat e arbitrave Albano Janku, Arben Pregja dhe Redi Avdo, apo emra lojtarësh të Kastriotit si Caca, Muçollari, Grami e Turdiu; ky i fundit në këtë takim doli me karton të kuq Në bazë të raporteve që ka dërguar UEFA pikërisht në zyrat e FSHF duket qartë që zyrtarët më të lartë të këtij institucioni kanë pasur dijeni për të gjitha këto ndeshje. Federata nuk e pa të arsyeshme që jo vetëm të bënte publik këtë raport që kohë më parë, por nuk ka hetuar as vetë, duke u bërë indirekt palë në këtë skandal. Federata Shqiptare e Futbollit i ka mbajtur të fshehta raportet e UEFA-s, duke mos bërë denoncime në Prokurori, por duke preferuar që t’i zgjidhë vetë gjërat “brenda gardhit”. Tirana Kukësi 2022 23 nëntor 2023 ... Turbina Cërrik. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023 22 orë më parë — Tirana ... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Sh [[TV]==] Turbina Cerrik Veleçiku Koplik drejtpërdrejt falas 18 tet 2023 — [Falas (HD LIVE) Egnatia Kukësi shiko live 31 tetor 2023 2 ditë më 31 tet 2023 ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez entrer en contact avec...

membres

bottom of page