top of page

Groupe de passionnés

Public·134 membres

[TRANSMETIM TELEVIZIV*] Dinamo Tirana Oriku transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 dhjetor 2023


KS Dinamo Tirana x Oriku h2h - KS Dinamo Tirana x Oriku head to head results. ... KS Dinamo Tirana - Oriku (04.09.2022) 2:0. Oriku - KS Dinamo Tirana (27.02 ...


[[Shikoni drejtpërdrejt-]] Flamurtari Burreli transmetim i d Burreli · Dinamo Tirana · Erzeni Shijak · Iliria (HD live> drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Ndërsa shkruante dyfishin, plot 4 kolona, për kampionatet e gjimnazeve e të shkollave shqiptare. Përsëris për të kushedisatën herë: Ai popull që më shumë merret me problemet e shteteve të huaja, dhe jo të tij, nuk përparon. Dhe le të vazhdojmë. Mbërrijmë kështu te KS Elbasani, Dinamo, Besa e Kavajës – tri shtylla tradicionale qytetëse të ndërtesës historike të Kampionatit të Shqipërisë, e bashkë me to edhe Tomori i Beratit, sot në Kategorinë e 3-të, të cilët në thelb nuk kanë faj që janë në mjerim. Fajin e ka organizimi krejt i papranueshëm i Kampionatit Kombëtar të Shqipërisë, madje i gjithë Kampionateve të Shqipërisë, që prej vitesh tashmâ, nuk u lë skuadrave të marrin frymë, të riorganizohen, të përtërihen, të forcohen me djem të farishteve të tyre të futbollit të qytetit. Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Sport 11 nën 2023 — 3 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live 2 shkurt[transmetim] ... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Korabi Peshkopi 1 orë më parë — 6 ditë më parë — Follow Korabi Peshkopi v Besa Kavaje 6. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on ... Dhe o burra në “merkaton e janarit”! Po djemtë e skuadrave të të rinjve të qyteteve, ku do të shkojnë? Tjetër turp ky për sa kohë askush nuk e pengon FSHF-në të ndalë për disa vite këtë farë “merkatoje të janarit”, krejt artificiale, madje kundërkombëtare për hir të lojtarëve të tjerë jashtë ekipeve të të rinjve të qytetit tënd. KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje live score, prediction() KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje live score · Name: KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje · Date: 2023/12/06 · Time: 04:00:00 · Stadium: Korabi Stadium. Korabi Peshkopi vs Besa Kavajë live score, H2H and lineups Korabi Peshkopi is going head to head with Besa Kavajë starting on 6 Dec 2023 at 12:00 UTC. The match is a part of the Kupa e Shqiperise. [ONLINE<<<] Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 22. 09.... (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. Janë Flamurtari i Vlorës dhe Luftëtari i Gjirokastrës në rrezik gati 90 për qind për të rënë. Janë respektivisht me vetëm nga 5 e 8 pikë. Kjo do të thotë se 22 javë pa mbaruar kampionati, Flamurtari është 14 pikë larg skuadrës më të afërt për shpëtim apo mosshpëtim! Më tej kjo do të thotë se për ta përmirësuar sadopak renditjen e tij, Flamurtarit i duhet të fitojë 5 ndeshje rresht dhe Skënderbeut të humbasë po 5 të tilla rresht. Gati po kështu edhe skuadrës së Gjirokastrës. Shihet qartë që edhe dy qytete të tjera tradicionala, Vlora e Gjirokastra, kanë marrë para kohe rrugën e lamtumirës. E për këtë duhet të ndiejnë sadopak turp. Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 So [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani ... Ata kanë fajet e tyre sigurisht, por po të ishte kampionati, e pakta me 14 skuadra, siç kanë qenë shumica e kampionateve më të bukur e më të fortë të Shqipërisë, kurrë nuk do të mbërrinim në këtë situatë kaq të rëndë dhe zhgënjyese për skuadrat tradicionale të qyteteve tona. Kësisoji ajo nuk ka asnjë kompetencë për të ushtruar pushtetin e saj të drejtimit të pavarun e modern të kampionateve të Shqipërisë, siç e kanë të gjitha shtetet e Europës. Dhe është vërtet e çuditshme që gazetaria jonë shkon e interviston madje gjerësisht një “president lige” pa ligë. Dhe kështu, shtyj sa shtyj, kalo sa të kalosh, hidhu përpjetë për stadiumin e ri – natyrisht tejet modern, por me kullë qiellore e pa pistë atletike – dhe dreqi t’i marrë Elbasanin, Kavajën, Dinamon, Beratin, Fierin. Lushnjën…! Ju duken pak…? Sa vjet kam që argumentoj se urgjentisht Shqipërisë, tash për tash, për t’u mundësuar qyteteve ecurinë dhe zhvillimin e futbollit të vërtetë, i duhet kampionati me 16 skuadra. (TRANSMETIM!) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 18 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>] Tirana Vllaznia [transmetim!! ]] Partizani Tirana Oriku drejtpërdrejt live 2 tetor 2022 (HD live>>>) Erzeni ... (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — (transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA ... Pa dashur ata bëhen bashkautorë të lulëzimit të një mërzie të vetë jetës publike në fundjavat shqiptare. Stadiumet thuajse janë bosh…! Ndërkaq, Federatës Shqiptare të Futbollit po i bëhen gati dy vjet që bën sikur ka themeluar Ligën Kombëtare të Futbollit. E pra, kjo ligë nuk ekziston. Është vërtet e çuditshme se si një zëvendëspresident i FSHF-së pranon të dalë në shtyp si president i kësaj lige inekzistente, teksa ajo nuk ka publikuar nëse ka zyra, staf, statut për të qenë ligë. Pa shkuar te ajo tjetra: që president i saj nuk mund të jetë zëvendëspresidenti i federatës përkatëse. Besa Kavajë KF Sopoti drejtpërdrejt 18 tetor 2023 ... Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 29. Te dy bashke e gjene veten te zene ) Kastrioti_Kruje Bylis2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live ... (((tv drejtpërdrejt!!))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej (tv drejtpërdrejt!!))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 2 tetor 2023 18 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË] Erzeni Dinamo Tirana . Professional Group | UBP Group 联合商业平台 [transmetim i drejtpërdrejtë] Tirana Skënderbeu shiko live 1 13 sht 2023 Dinamo Batumi-KF Tirana, në kanalin MCN TV. Ky kanal sjell live edhe falas për ... KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje 06. 2023 - Football On Wednesday 06. 2023 at 13:00, a football match between KS Korabi Peshkopi (Albania) and Besa Kavaje (Albania) will take place. Tash, pa pikë mëshire, më vjen të thërras fort: A nuk ju vjen pak turp? Për një çast logjika të thotë se turp duhet t’i vijë vetëm qytetit të Elbasanit, bashkisë së tij, familjes futbollistike të këtij qyteti të vjetër të një kulture të hershme po qytetare, madje për krejt Shqipërinë, i cili i ka dhënë aq fort edhe sportit kombëtar, që nga futbolli e deri te volejbolli. Mirëpo, ja që për çudi, unë më pak fajtor se askënd bëj qytetin e Elbasanit. Si fajtor kryesor, të cilit i takon ta ndiejë fort këte turp, vendos Federatën Shqiptare të Futbollit dhe bashkë me të qeverinë shqiptare, ministrinë përkatëse, Komitetin Olimpik Shqiptar. KS Dinamo Tirana vs Oriku H2H - Livescore KS Dinamo Tirana x Oriku h2h - KS Dinamo Tirana x Oriku head to head results. KS Dinamo Tirana - Oriku (04.09.2022) 2:0. Oriku - KS Dinamo Tirana (27.02 ...


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez entrer en contact avec...

membres

bottom of page