top of page

Groupe de passionnés

Public·136 membres

[Šport TV@@@] Mura Rogaška v živo 7 december 2023

pred 24 minutami — NK Rogaska prejšnja igra je bila proti ekipi NK Mura 05 v mestu dne 2023/12/06 UTC, tekma se je končala z rezultatom 0 : 0.

minuti je po predložku Guerrica na 1:1 poravnal Marko Božić. Pot do treh točk pa jim je odprl kot, ki ga je izvedel Aleks Pihler, v kazenskem prostoru je bil najvišji Sven Šoštarič Karič, ki je z glavo premagal Baša. Za končni izid je v 66. minuti poskrbel Erico Castro, ki je žogo - ta je po preigravanju vratarja Kolarju ušla - poslal pod prečko. Toda zanesljivo vodstvo je Mariborčane uspavalo. Radomlje bi ob koncu tekme lahko vsaj znižale zaostanek, a je domače nekajkrat rešil vratar Jug. Se pri ranjenem Mariboru obetajo spremembe? Srbski strateg preporodil Muro Spopad edinih predstavnikov 1. SNL, ki sta v tej sezoni že menjala trenerja, je pripadel Muri. Spomin na uvodni krog, v katerem je rumena družina v Fazaneriji zaostajala že z 0:2, nato pa pod vodstvom Simona Rožmana pripravila popoln preobrat in na koncu zmagala s 3:2, je še kako živ. V tem tako kratkem obdobju pa se je marsikaj spremenilo. Oba kluba sta zamenjala trenerja, novopečeni strateg Mure Srb Vladimir Vermezović pa je poskrbel za sladko maščevanje črno-belih. Mura igra kot prerojena, po Rogaški Slatini je v gosteh z 2:0 odpravila še Domžalčane, pri katerih je Dušan Kosić doživel novo razočaranje. Dardan Shabanhaxhaj, 22-letni avstrijski napadalec albanskih korenin, je v tej sezoni dosegel že štiri zadetke. Foto: Aleš Fevžer Mura je v nasprotju s tradicijo, pred tem se je kar osem od zadnjih desetih gostovanj Mure pri Domžalah končalo z remijem, odpravila tekmeca in na lestvici skočila višje po razpredelnici. krog 2. krog Sportal Tudi če ga jutri odpustijo, jim bo še vedno hvaležen 1. SNL, 10. krog: Četrtek, 28. september: Delitev točk na derbiju v Stožicah V derbiju 10. kroga državnega prvenstva med Olimpijo in Koprom ni bilo zmagovalca. Branilci naslova so imeli žogo več v nogah, a premalo idej v napadu, da bi lahko iztržili ugodnejši rezultat. Na koncu so lahko zadovoljni tudi s točko, saj so do 82. (ŠPORT V ŽIVO*) NK Rogaška vs NK Domžale prenos 11. nov. 2023 — (ŠPORT V ŽIVO*) NK Rogaška vs NK Domžale prenos v živo 25 november 2023 11 NK Olimpija vs NŠ Mura in prenosi v živo online 12 november 12. 2023 ... sep Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - NK Bravo (1-1) | Prva Liga Telemach 16. sep Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - Olimpija Ljubljana (1-3) | Prva Liga Telemach 3. sep Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Aluminij - Mura (0-1) | Prva Liga Telemach 25. avg Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - Radomlje (0-2) | Prva Liga Telemach 19. avg Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: FC Koper - Mura (1-3) | Prva Liga Telemach 14. avg Prva liga Telekom Slovenije Prikaži še ostale (+11) Mura Mura - Naslednje tekme v živo Danes, 7. dec Nedelja, 10. Za črno-bele sta zadela Dardan Shabanhaxhaj, ki je ob koncu prvega dela z diagonalnim strelom premagal Gašperja Tratnika in dosegel že četrti zadetek v tej sezoni, v 70. minuti pa je končni rezultat dosegel Matic Maruško. V polno je zadel po strelu z razdalje in se med strelce vpisal še na drugem zaporednem gostovanju. Podajo je vpisal Shabanhaxhaj. Krka vs Rogaška v živo 4 december 2023 pred 37 minutami pred 3 dnevi — Mura - Olimpija Ljubljana (2-1) | Prva Liga Telemach 19. [PRETAKANJE>>>>] Rogaška Podčetrtek v živo 14 oktober pred 8 dnevi — vs Rogaška ... NŠ Mura NK Maribor v živo online 26 november 2023 11. nov. 2023 — nov. 2023 — NŠ Mura vs Koper in prenosi v živo online 22 oktober 2023 7. okt. 2023 — pred 7 urami — (PRETAKANJE-) NK Maribor Radomlje Rogaška ... Prva liga Telemach: PLT MURA : ROGAŠKA. Sportklub 1. JUTRI ob 17:30. OLIMPIJA : BRAVO. Šport TV. VIDEO GALERIJA. Radomlje:Celje. 18.krog, 05.12.2023 · Bravo:Mura. 17.krog, 03.12.2023. Španski trener Albert Riera je tako doživel prvi poraz s Celjani v 1. SNL. Pred tem je izgubljal le na evropskih srečanjih, tokrat pa mu do zadovoljivega rezultata ni pomagalo niti vodstvo. Celje, ki se v Sloveniji ponaša z najbolj polno klubsko blagajno, je po prvem polčasu vodilo z 1:0, z bele točke pa je bil uspešen Mario Kvesić. Španski strateg je pošteno prevetril postavo, s katero je v prejšnjem krogu stežka ugnal Radomlje (1:0). Stavil je na dolgo in široko klop, s katero se lahko pohvali, a so njegovi varovanci v drugem polčasu močno popustili. Aluminij se ni predal, ampak priredil največjo senzacijo začetka jesenskega dela. V 67. minuti je Hrvat Tomislav Jagić poskrbel za izenačenje, v nadaljevanju pa je moral Matko Obradović še dvakrat po žogo v svojo mrežo, saj sta ga premagala še Žan Baskera in Sandro Jovanović. Mura Rogaška v živo 07/12/2023 pred 2 urama — NŠ Mura NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 7. dec. 2023 ob 14:00 UTC na Mesti Stadion Fazanerija stadionu, ... Mura Nogomet | Prenosi v živoEkipe Slovenija Fazanerija 5. 500 sedežev Ekipa Vratarji: Klemen Mihelak[1], Florijan Raduha[13], Vid Sumenjak[28]Branilci: Klemen Pucko[3], Leard Sadriu[5], Ziga Kous[11], Filippo Tripi[16], Tilen Scernjavic[21], Roko Jurisic[23], Borna Proleta[26], Zan Trontelj[32], Daniel Katic[41], Darick Morris[70], Gaber Dobrovoljc[73]Vezni: Tomaz Brdik, Matic Marusko[9], Ben Cottrell[10], Zan Bucek[15], Niko Kasalo[20], Jaka Domijan[25], Anej Jelovica[34], Timotej Brkic[49], Niko Graj[66], Luka Turudija[77], Nikola Petkovic[80], Dardan Shabanhaxhaj[99]Napadalci: Kai Cipot[2], Emir Saitoski[7], Ivan Saric[10], Amadej Marosa[17], Nikola Jovicevic[22], Almin Kurtovic[30]Trener: Dejan Grabic Zadnji video povzetki Povzetek tekme: NK Bravo - Mura (2-0) | Prva Liga Telemach 3. dec Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - Maribor (0-0) | Prva Liga Telemach 26. nov Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Mura (1-0) | Prva Liga Telemach 12. nov Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - Aluminij (1-0) | Prva Liga Telemach 4. nov Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Radomlje - Mura (1-1) | Prva Liga Telemach 29. okt Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - FC Koper (2-2) | Prva Liga Telemach 22. okt Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Maribor - Mura (3-1) | Prva Liga Telemach 7. okt Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Mura - Celje (0-2) | Prva Liga Telemach 30. sep Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Domžale - Mura (0-2) | Prva Liga Telemach 27. sep Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Rogaška - Mura (0-2) | Prva Liga Telemach 23. Delitev točk na derbiju, Maribor si je pošteno oddahnilOlimpija in Koper sta se razšla z remijem. Za konec desetega kroga 1. SNL sta se Olimpija in Koper na derbiju razšla z delitvijo točk (1:1). Maribor je proti Radomljanom že zaostajal z 0:1, a na koncu po preobratu slavil s 3:1 in prekinil niz slabih rezultatov. Sreda je postregla s prvovrstnim presenečenjem Aluminija, ki je vodilnemu Celju zadal prvi poraz v tej sezoni. Kidričani so po izjemnem preobratu, v zadnjih 23 minutah so zadeli kar trikrat, v gosteh zmagali s 3:1. Rogaška je dočakala zgodovinsko krstno zmago na prenovljenem stadionu, ugnala je Bravo (2:0), prerojena Mura pa je bila v gosteh boljša od Domžal (2:0) in je zdaj šesta. 1. SNL, 9. NŠ Mura - NK Rogaška rezultat v živo, H2H in postave NŠ Mura NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 7. dec. 2023 ob 14:00 UTC na Mesti Stadion Fazanerija stadionu, mesto Murska Sobota, ... Ilirija Rogaška in prenosi v živo online 2 december 2023 pred 5 dnevi — Ilirija Extra-Lux 15, Mura in Aluminij po 13, Dom ale in Bravo Generali po 12 NK Rogaška vs FC Koper in prenosi v živo online 4 pred 6. Riera se je posul s pepelom: Nikogar ne bom kaznoval Hud spodrsljaj vodilnega proti zadnjeuvrščenemu Robert Pevnik je po petih zaporednih porazih v 1. SNL dočakal ogromen uspeh. V knežjem mestu je postal prvi trener, ki je v slovenskem prvenstvu premagal Alberta Riero na klopi Celja. Foto: Vid Ponikvar Celjanom se je v 10. krogu pošteno zalomilo, Aluminij pa ostaja njihova "črna mačka" v tej sezoni, saj so na dveh tekmah proti Kidričanom, ki so v dvoboj vstopili kot zadnjeuvrščeni prvoligaš, osvojili le točko. Čeprav se je Robertu Pevniku po petih zaporednih porazih že majal stolček, je Polzelčan z ogromno senzacijo dokazal, da lahko drugoligaški podprvak v tej sezoni meša štrene tudi najboljšim. Prenosi tekem Mura : Rogaška. 07.12.2023 17:30, Šport TV, 1SNL2324, Olimpija Ljubljana : Bravo. 08.12.2023 16:00, Sportklub 1, 1SML2324, Maribor : Olimpija Ljubljana. 09.12. Aluminij vs Domžale v živo brezplačno je 6 december 2023 pred 19 urami — Gorica vs Domžale živo online 22 november 2023 TV v živo pred 3 dnevi — [Na spletu<] NK Radomlje [ŠPORT TV>>>] Rogaška NŠ Mura v živo brezplačno ...